10 lecie firmy Usługi Budowlane Jarosław Irski

25 maja 2019 roku odbył się uroczysty bankiet z okazji jubileuszu 10-lecia działalności firmy Usługi Budowlane Jarosłąw Irski.  W wydarzeniu wzięło udział niemal 140 osób związanych z branżą budowlaną.

Oficjalną część wieczoru rozpoczęto lampką szampana oraz prezentacją osiągnięć firmy.

Dalszy program wydarzenia wypełniony był szeregiem  atrakcji jak zawody dekarzy oraz murarzy przy akompaniamencie zespołu "Relax".

Wydarzenie było ukoronowaniem dziesięciu lat ciężkiej i rzetelnej pracy i wysiłku włożonego w rozwój firmy. Przez ten okres firma będąca własnością Pana Jarosława Irskiego wybudowała ponad 200 obiektów  jak domki jednorodzinne oraz budowle użyteczności publicznej  na terenie całego kraju.  Ich receptą na sukces jest zgrany zespół wykwalifikowanych fachowców dla których nadrzędnym celem jest wysoka jakość  świadczonych usług i zadowolenie inwestorów. Firma specjalizuje się między innymi w budowie systemów kominowych Niko i jest naszym autoryzowanym i polecanym monterem systemów stalowych oraz ceramicznych.

Impreza jaka odbiła się szerokim echem w branży budowlanej i jest doskonałym wstępem do kolejnych lat dalszej działalności.