Nowość - szybka obróbka korony komina -TECHNIKO COVER

Systemowy komin ceramiczny TECHNIKO COVER to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uniknąć najpierw czasochłonnego wykańczania komina, a później także jego częstego odnawiania. Powłoka zewnętrznakomina została bowiem zaopatrzona w nowoczesny materiał - spiek kwarcowy.

Spieki kwarcowe odporne są na zarysowania, szoki termiczne oraz promieniowanie UV. Dzięki temu, kominy TECHNIKO COVER nigdy nie zmieniają koloru i właściwości, są łatwe w utrzymaniu czystości i uniemożliwiają pojawienie się porostów i glonów. Istniejetakże możliwość zastosowania dodatkowej
powłoki Hydrotect, która zapewnia samooczyszczenie (promieniowanie słoneczne inicjuje proces samooczyszczenia, a deszcz zmywa resztki). Do wyboru jest wiele faktur i kolorów, co pozwala dopasować komin do architektury zewnętrznej i wewnętrznej.

Elementy systemu kominowego TECHNIKO COVER łączą się z pozostałymi systemami NIKO. W konsekwencji, gdy na przykład komin jest usytuowany w środku domu, to możliwe jest zastosowanie systemu TECHNIKO COVER tylko ponad dachem domu.

zamówienia - kontakt : m.pasek@centrumkomina.pl, tel. 512 098 009